موسسه حقوقی مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی رایگان تلفنی، حضوری، آنلاین: تلفن تماس ۸۶۰۸۶۵۵۱
تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
32 بازدید
باسلام خدمت وکیل محترم اینجانب در یکی از شهرهای کوچک زندگی میکنم. بعد از انتخابات شورای شهر که همزمان با ریاست جمهوری بود و حضور فعال بنده در این انتخابات و رای آوردن کاندیدای مورد حمایت بنده و طبعا شکست کاندیدای مخالف... همچنین فعالیت کانال و گروه های تلگرامی در این برهه از زمان... در آن زمان درشهر ما گروهی درتلگرام تشکیل شده بود باحضور عموم مردم و حتی حضور مسیولین شهر  با مدیریت شخصی بنام x که ظاهرا هویت ایشان برای هیچکس مشخص نبود و گاها حق یا ناحق مطالبی را عنوان مینمود... بعد از انتخابات یک روز صبح از پلیس فتا درب منزل ما آمدن و بدون توضیح گوشی موبایل بنده را گرفته و بردند.البته با حکم قضایی. با پیگیری های بنده از طریق کلانتری متوجه شدم که شاکی یکی از همون کاندیدای شکست خورده در انتخابات بوده... از آنجایی که بنده کاسب هستم و نیاز مبرم به گوشی و خط موبایل خود داشتم پیگیر موضوع بودم. تا اینکه گفتند در فلان تاریخ خود را به پلیس فتا معرفی کن. بنده هم درتاریخ ذکرشده حضور یافتم، که اتهام بنده نشراکاذیب و افترا در فضای مجازی به شاکی عنوان شد ... و گفتن طی پیگیری های شده دربعضی موارد از اینترنت منزل شما انجام گرفته.  که بنده بهیچوجه قبول نکردم، چون در اون مقطع بنده به شدت گرفتار مسائل کاری و خانوادگی بوده ... و قطعا سواستفاده یا هک اینترنت منزل ما بوده است. همچنین بنده  هیچ مشکلی با شاکی نداشته و حتی شناختی از ایشان ندارم و... (درضمن بنده متاهل بوده دارای ۲فرزند و تاکنون هیچگونه سابقه ای کیفری نداشته و غیر از کاسب بودن ، مسئولیت فرهنگی مهمی در منطقه دارم ، که اصلا در شخصیت و جایگاه اجتماعی بنده نیست که بخواهم چنین عملی رامرتکب شوم) اما باگذشت چندماه از این ماجرا رفتن چندین جلسه بنده به دادگاه و توضیحات داده شده به قاضی... درجلسه آخر یک هفته گذشته مبلغ۱۵میلیون برای بنده قرار صادر شد و با ضمانت آزاد شدم.  * قابل ذکر است یکی از دفاعیات بنده این بود که( در چند روزی که خط و گوشی موبایل بنده دراختیار پلیس فتا بود و حتی زمانی که درپلیس فتا حضور داشتم جهت بازجویی اون شخص(آقای x مسئول گروه تلگرام ذکر شده) فعال بوده و به نشر مطالب میپرداخته که میتوانم با شهادت افرادی که در آن گروه حاضر بودند ادعای خود را ثابت کنم).  حال از شما بزرگواران جهت حفظ آبرو و رفع اتهام ذکرشده نیازمند راهنمایی و کمک میباشم. صمیمانه سپاسگزارم.
ببندید با توجه به این نکته: اگه مردم مشکل نداشتن سوال نمیپرسیدن. اگه وقت پاسخگویی ندارین لطفا اعلام کنید.
سوال شده ژان 23, 2018 در مشاوره با وکیل کیفری توسط بی نام
بسته شده فوریه 13, 2018 | 32 بازدید
23 نفر آنلاین
1 عضو و 22 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 2752
بازدید دیروز: 2385
بازدید کل: 732226

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل در امور شرکت ها – مشاوره حقوقی رایگان

امروزه با توجه به اینکه در شرکت های خصوصی و دولتی دعاوی مختلفی ممکن است مطرح شود نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل همواره احساس می‌شود . به جهت پیچیدگی روابط داخلی و خارجی شرکت ها و همچنین اختلافات پرسنل در شرکت و لزوم آشنایی با مسایل حقوقی و قوانین و همچنین به روز بودن شرکت در مورد قوانین جدید ، لازم است شرکتها امور حقوقی خود را به مشاور حقوقی و یا تیمی از وکیل دادگستری برون سپاری نمایند و یا اینکه با همکاری و یا استخدام وکیل دادگستری بتوانند همواره از مشاوره حقوقی با وکیل بهره مند شوند تا در مواجه شدن با مشکلات راه درست قانونی و حقوقی برگزیده شود . علاوه بر آن در تنظیم عقود و قراردادهای داخلی و خارجی شرکت و همچنین صورتجلسات نقش مهمی را مشاوره حقوقی با وکیل ایفا می نماید .
مشاور حقوقی به دلیل اطلاعات کامل به مسایل حقوقی و همچنین قوانین و دستورالعمل های حقوقی و آشنا به مسایل و مشکلات شرکتها می‌تواند راهگشای خوبی در موارد زیر باشد .
مشاوره حقوقی رایگان و انلاین و مشاوره تلفنی به شرکتها در زمینه تنظیم تهیه و تنظیم قراردادهای داخلی و بین شرکتی و همچنین تنظیم قراردادهای بین‌المللی مشاوره حقوقی حضوری به شرکتها جهت تنظیم و یا اصلاح دستورالعمل های داخلی شرکت و تنظیم آیین نامه‌ها و صورتجلسات و تشکیل مجمع در شرکت . مشاوره حقوقی در زمینه اختلافات و دعاوی اداره کار و تأمین اجتماعی در رابطه با کارگر و پرسنل شرکت .و پیگیری در دعاوی اداری و استخدامی . مشاوره حقوقی در زمینه انجام امور مناقصات و مزایدات . و سایر امور حقوقی
لذا انجام موارد فوق نیاز به تخصص و کارامدی کادر حقوقی سازمان یا شرکت دارد . لذا هرچقدر شرکتها در زمینه امور حقوقی قوی‌تر باشند و از مشاوره حقوقی با وکیل متخصص بهره مند شوند از دعاوی و درگیری‌های حقوقی در امان هستند . و در صورت طرح دعوی ، به جهت اینکه امور حقوقی شرکت به درستی و تحت نظارت مشاور حقوقی و وکیل دادگستری انجام شده ، موفقیت در پرونده بیشتر خواهد بود

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری دادگان، مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی، اینترنتی. تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934 02186084934

281 سوال

48 پاسخ

11,941 دیدگاه

20,238 کاربر

مشاوره حقوقی رایگان و مشاوره حقوقی تلفنی ، رایگان و حضوری

مرکز مشاوره رایگان و تلفنی حقوقی

موکلین و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند از روشهای زیر با وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته به صورت مسقیم مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی و مشاوره آنلاین داشته باشند .

مشاوره حقوقی رایگان آنلاین : در صورتی که می‌خواهید به صورت رایگان با وکیل دادگستری مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید می‌توانید سؤال حقوقی خود را در بخش پرسش و پاسخ حقوقی در سایت مشاوره حقوقی رایگان در قسمت مشاوره حقوقی رایگان آنلاین مطرح نمایید و پس از آن وکیل مرتبط اقدام به پاسخ به سؤال شما می‌کند .

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی 

در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید و خواستار این باشید که سریع پاسخ شما داده شود می‌توانید با برقراری تماس تلفنی با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی دادگان درخواست وقت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل را می نمایید و پس از طرح موضوع مشاوره ، تلفن به وکیل دادگستری یا قاضی اسبق در آن زمینه وصل می‌شود و پس از آن می‌توانید نسبت به مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی اقدام نمایید .

مشاوره حقوقی حضوری 

در بسیاری از موارد به جهت حساسیت پرونده های حقوقی اشخاص تمایل دارند با تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری یا قاضی بازنشسته مشاوره بگیرند . در اینصورت پس از تماس با دفتر مرکز مشاوره حقوقی رایگان درخواست خود را مبنی بر تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری اعلام می نمایید و پس از آن برای اینکه مشاوره حقوقی تخصصی داشته باشید ، موضوع پرونده و عنوان مشاوره از شما سؤال می‌شود ، پس از آن نزدیک‌ترین وقت برای شما تعیین می‌شود . همچنین در صورتی که پرونده شما پیچیدگی داشته باشد و نیاز به مشاوره حقوقی از چند وکیل را داشته باشید جلسه مشاوره حقوقی با حضور چند وکیل دادگستری با سابقه تشکیل می‌شود.

آنچه که مورد نظر مؤسسه حقوقی دادگان است ارائه خدمات کامل حقوقی به اشخاص می‌باشد به همین جهت جمعی از بهترین وکیل دادگستری و قضات بازنشسته دادگستری شما را در پرونده های حقوقیتان مشاوره ، هدایت و راهنمایی می‌کنند.

به مرکز مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری دادگان، مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی، اینترنتی خوش آمدید. سوالات حقوقی و مشاوره حقوقی رایگان را به صورت آنلاین دریافت کنید. تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934
281 سوال
48 پاسخ
11,941 دیدگاه
20,238 کاربر