موسسه حقوقی مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی رایگان تلفنی، حضوری، آنلاین: تلفن تماس ۸۶۰۸۶۵۵۱۰۹۱۲۹۴۱۳۸۲۸
تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934

سوالات مشابه

1 امتیاز مثبت 1 امتیاز منفی
2 پاسخ
سوال شده ژوئن 27, 2017 توسط امیر | 52,691 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده 23 Mar 2019 در مشاوره حقوقی خانواده توسط moha33 (150 امتیاز) | 133 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده 23 Mar 2019 در مشاوره با وکیل کیفری توسط Xxrezaxx (120 امتیاز) | 25 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
173 بازدید
سلام وقت مشاورین محترم بخیر . تشکر میکنم بابت مشاوره حقوقی شما .

سوالی در مورد ابطال سند رسمی داشتم ممنون میشم به من مشاوره حقوقی حقوقی دهید و سوال حقوقی را جواب دهید .

من ملکی را سه سال پیش خریدم و کل مبلغ را به فروشنده پرداخت کردم و یه وکالت بلاعزل از وی گرفتم اما سند رسمی نزدیم . اکنون متوجه شدم ملک را به شخص دیگری منتقل کرده است و سند نیز به وی منتقل شده و در رهن بانک نیز قرار گرفته است . الان نمیدونم باید چیکار کنم  ؟ خواهشا مشاوره دهید چه ایا میتونم از فروشنده شکایت کنم ؟ ایا میتونم ملکی که خریدم را پس بگیرم ؟‌و سوال حقوقی آخرم اینست که رهن بانک را چیکار باید کنم ایا تعهدی دارم که من پرداخت کنم ؟

لطفا کمکم کنید ممنون هستم از مشاوره حقوقی رایگان شما
سوال شده اوت 23, 2018 در مشاوره حقوقی ملکی توسط حسین | 173 بازدید

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی

سلام وقت بخیر . در مورد مشکل حقوقی شما برای اینکه مشاوره حقوقی کاملی داده شود لازم است مدارک شما از جمله مبایعه نامه و وکالتنامه شما مطالعه شود . 

در صورتی که اثبات شود با مدارک موجود ملک به شما فروخته شده است شما می توانید از فروشنده شکایت کیفری فروش مال غیر و کلاهبرداری نمایید و پس از صدور رای نیز ابطال سند رسمی را از دادگاه بخواهید همچنین می توانید ابطال سند رهنی را از دادگاه بخواهید . جهت مشاوره حقوقی بیشتر تماس بگیرید . 

مشاوره حقوقی رایگان ابطال سند معارض – مشاوره حقوقی ابطال سند رسمی معارض ملک – وکیل دادگستری ابطال سندم

معمولا بیشترین پرونده های حقوقی در زمینه دعاوی ابطال سند رسمی مالکیت در مواردی می باشد که فردی ملکی و یا آپارتمانی را با مبایعه نامه می خرد  و پس از اینکه مبایعه نامه تنظیم می شود و بعضا نیز ثمن معامله جزئا یا کلا پرداخت می شود ، فروشنده ملک یا آپارتمان را  به شخص دیگری به صورت سند رسمی منتقل می کند  . که در‌واقع معامله معارض می باشد  و در چنین مواردی دعوی ابطال سند معارض در مراجع قضایی مطرح می‌شود .
آنچه که در مورد دعاوی تعارض سند باعث اختلاف نظر در این باره شده است  در مورد تعارض سند عادی مالکیت که همان مبایعه نامه است با سند رسمی انتقال ملک ، ماده قانونی که در این زمینه وجود دارد و بیان می دارد که  شخصی که ملک به نام وی در ثبت اسناد ثبت شده است و سند رسمی به نام وی می باشد  مالک اصلی ملک به حساب می‌آید ، اما آنچه که به نظر می‌رسد و از لحاظ حقوقی اشکال ایجاد میکند و می‌توان ابطال این چنین اسنادی را از دادگاه و مراجع قضایی  خواست این است که مالک ( فروشنده ) پس از اینکه ملک را با مبایعه نامه ( سند عادی ) به شخصی می‌فروشد پس از آن مبایعه نامه ، مالکیتی بر آن ملک یا آپارتمان  ندارد که بتواند مجددا  اقدام به فروش ملکی مذکور نماید چرا که مالک ملک شخص خریدار شده است ،‌ پس فروشنده  مرتکب جرم فروش مال غیر و کلاهبرداری شده است  که قانون نیز برای فروشنده مذکور مجازات در نظر گرفته است . در چنین مواردی خریدار اول که مقدم است به جهت تقدم در خرید ملک ، می‌تواند دادخواست ابطال سند رسمی را به طرفیت شخصی که سند به نام وی شده است بدهد و  از دادگاه ابطال آن سند را بخواهد . که در چنین موارد به دلیل اینکه  چنین دعاوی پیچیدگی خاصی دارد لازم می باشد  دعاوی حقوقی و کیفری به تناسب  موضوع در مراجع قضایی مطرح شود ، لازم است مشاوره حقوقی با  وکیل دادگستری که در زمینه دعاوی ملکی تخصص بگیرید. 
 .

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی با وکیل دادگستری ، مشاوره حقوقی ملک و املاک و ابطال سند رسمی 

پاسخ داده شده اوت 23, 2018 توسط lawfirm (2,220 امتیاز)
8 نفر آنلاین
1 عضو و 7 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 2304
بازدید دیروز: 4905
بازدید کل: 1268874

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل در امور شرکت ها – مشاوره حقوقی رایگان

امروزه با توجه به اینکه در شرکت های خصوصی و دولتی دعاوی مختلفی ممکن است مطرح شود نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل همواره احساس می‌شود . به جهت پیچیدگی روابط داخلی و خارجی شرکت ها و همچنین اختلافات پرسنل در شرکت و لزوم آشنایی با مسایل حقوقی و قوانین و همچنین به روز بودن شرکت در مورد قوانین جدید ، لازم است شرکتها امور حقوقی خود را به مشاور حقوقی و یا تیمی از وکیل دادگستری برون سپاری نمایند و یا اینکه با همکاری و یا استخدام وکیل دادگستری بتوانند همواره از مشاوره حقوقی با وکیل بهره مند شوند تا در مواجه شدن با مشکلات راه درست قانونی و حقوقی برگزیده شود . علاوه بر آن در تنظیم عقود و قراردادهای داخلی و خارجی شرکت و همچنین صورتجلسات نقش مهمی را مشاوره حقوقی با وکیل ایفا می نماید .
مشاور حقوقی به دلیل اطلاعات کامل به مسایل حقوقی و همچنین قوانین و دستورالعمل های حقوقی و آشنا به مسایل و مشکلات شرکتها می‌تواند راهگشای خوبی در موارد زیر باشد .
مشاوره حقوقی رایگان و انلاین و مشاوره تلفنی به شرکتها در زمینه تنظیم تهیه و تنظیم قراردادهای داخلی و بین شرکتی و همچنین تنظیم قراردادهای بین‌المللی مشاوره حقوقی حضوری به شرکتها جهت تنظیم و یا اصلاح دستورالعمل های داخلی شرکت و تنظیم آیین نامه‌ها و صورتجلسات و تشکیل مجمع در شرکت . مشاوره حقوقی در زمینه اختلافات و دعاوی اداره کار و تأمین اجتماعی در رابطه با کارگر و پرسنل شرکت .و پیگیری در دعاوی اداری و استخدامی . مشاوره حقوقی در زمینه انجام امور مناقصات و مزایدات . و سایر امور حقوقی
لذا انجام موارد فوق نیاز به تخصص و کارامدی کادر حقوقی سازمان یا شرکت دارد . لذا هرچقدر شرکتها در زمینه امور حقوقی قوی‌تر باشند و از مشاوره حقوقی با وکیل متخصص بهره مند شوند از دعاوی و درگیری‌های حقوقی در امان هستند . و در صورت طرح دعوی ، به جهت اینکه امور حقوقی شرکت به درستی و تحت نظارت مشاور حقوقی و وکیل دادگستری انجام شده ، موفقیت در پرونده بیشتر خواهد بود

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری دادگان، مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی، اینترنتی. تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934 02186084934

326 سوال

68 پاسخ

11,941 دیدگاه

44,271 کاربر

محبوب ترین برچسب ها

حقوقی مهریه مشاوره نفقه دیه سوال ، سند توقیف وراثت بستن_پرونده، رسید ضرب چک قرارداد غیر شکایت، اداره_کار شکایت_از_کارفرما، مهدبه تخفیف مسدودی _دهید_ممنون_میشم سریع_پاسخ توهین انتقال وکالت خصوصی لطفا قانون - و دین-طلبکار غصب خسارت،شاکی، شکایت،دیه،صندوق تصادف،عابر،مقصر،بزرگراه،اعتراض،کارشناس زدن، هزینه-تحصیل مکانیک، اتومبیل، زدن،کلاهبرداری خودرو،خلافی،بنام بازنشستگی، بیمه، گندم بست بن کوچه گذرنامه مجعول پاس نفی عمدی ایراد مشترکین ادرس مهریه، انحصاروراثت سپاسگذارم داماد،برگه منزل،عروس کیش طلایی دریای حریم رها_کردن_پرونده قیومیت، اداره_سرپرستی، تصادف مدنی طولانی قیم ضمانت معافیت- سربازی- خدمت- قولنامه تغییر_شغل_سرقفلی نامشروع افترا آپارتمان؛اینترنت خسارت،بنایی،دادگاه،بررسی،بیمه،شاکی،لطفاسریع_پاسخ_دهید دیواراشتراکی رابطه اشخاص مطالبه انگشت شناسنامه شهرداری کیفری اموال باتشکر مدت پزشکی جرح تخلیه مستاجر اجاره لغو

مشاوره حقوقی رایگان و مشاوره حقوقی تلفنی ، رایگان و حضوری

مرکز مشاوره رایگان و تلفنی حقوقی

موکلین و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند از روشهای زیر با وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته به صورت مسقیم مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی و مشاوره آنلاین داشته باشند .

مشاوره حقوقی رایگان آنلاین : در صورتی که می‌خواهید به صورت رایگان با وکیل دادگستری مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید می‌توانید سؤال حقوقی خود را در بخش پرسش و پاسخ حقوقی در سایت مشاوره حقوقی رایگان در قسمت مشاوره حقوقی رایگان آنلاین مطرح نمایید و پس از آن وکیل مرتبط اقدام به پاسخ به سؤال شما می‌کند .

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی 

در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید و خواستار این باشید که سریع پاسخ شما داده شود می‌توانید با برقراری تماس تلفنی با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی دادگان درخواست وقت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل را می نمایید و پس از طرح موضوع مشاوره ، تلفن به وکیل دادگستری یا قاضی اسبق در آن زمینه وصل می‌شود و پس از آن می‌توانید نسبت به مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی اقدام نمایید .

مشاوره حقوقی حضوری 

در بسیاری از موارد به جهت حساسیت پرونده های حقوقی اشخاص تمایل دارند با تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری یا قاضی بازنشسته مشاوره بگیرند . در اینصورت پس از تماس با دفتر مرکز مشاوره حقوقی رایگان درخواست خود را مبنی بر تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری اعلام می نمایید و پس از آن برای اینکه مشاوره حقوقی تخصصی داشته باشید ، موضوع پرونده و عنوان مشاوره از شما سؤال می‌شود ، پس از آن نزدیک‌ترین وقت برای شما تعیین می‌شود . همچنین در صورتی که پرونده شما پیچیدگی داشته باشد و نیاز به مشاوره حقوقی از چند وکیل را داشته باشید جلسه مشاوره حقوقی با حضور چند وکیل دادگستری با سابقه تشکیل می‌شود.

آنچه که مورد نظر مؤسسه حقوقی دادگان است ارائه خدمات کامل حقوقی به اشخاص می‌باشد به همین جهت جمعی از بهترین وکیل دادگستری و قضات بازنشسته دادگستری شما را در پرونده های حقوقیتان مشاوره ، هدایت و راهنمایی می‌کنند.

به مرکز مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری دادگان، مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی، اینترنتی خوش آمدید. سوالات حقوقی و مشاوره حقوقی رایگان را به صورت آنلاین دریافت کنید. تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934
326 سوال
68 پاسخ
11,941 دیدگاه
44,271 کاربر