موسسه حقوقی مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی رایگان تلفنی، حضوری، آنلاین: تلفن تماس ۸۶۰۸۶۵۵۱
تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده 24 اوت 2018 در مشاوره حقوقی ملکی توسط کامران | 12 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده 23 ژوئیه 2018 در مشاوره حقوقی خانواده توسط کامران | 14 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده 20 ژوئیه 2018 در مشاوره حقوقی خانواده توسط کامران | 24 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده 18 می 2018 در مشاوره حقوقی عمومی توسط بی نام | 12 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
24 بازدید
سلام

شخصی فوت شده و 4 ورثه دارد. که گواهی انحصار وراثت به شکل زیر است:

پدر مرحوم: 1/6 از اموال

مادر مرحوم: 1/6 اموال

زن مرحوم: 1/8 اموال منقول و قیمت اموال غیر منقول

پسر سه ساله مرحوم: مابقی اموال

 

مرحوم ماشینی به نام همسرش داشته، حساب بانکی به نام پسرش داشته، حدود 5 الی 10 میلیون به حساب خودش دارد، مبلغ 60 میلیون به حساب تعاونی مسکن شان واریز کرده تا بعدا خانه بسازند و به ایشان بدهند. از آن زمین یا خانه، تنها یک قولنامه داخلی دارد و سند ندارد. مسئولین مسکن گفته اند که با برگه انحصار وراثت، قولنامه را به ورثه انتقال می دهند.

مرحوم 2 فقره وام به بانک بدهکار است و چند چک. که فعلا توسط من (برادرش) پرداخت می شوند.

مهریه خانمش هم فکر نکنم در زمان حیاتش پرداخت کرده باشند.

فعلا رابطه همه با هم خوب است و پدر و مادرم تصمیم دارند، سهم الارثشان را به خانم یا فرزندش بدهند (ببخشند)

 

سوال: (ببخشید تعداد سوال زیاد است)

1-  آیا قانونا پدرم (پدربزرگ بچه صغیرش) قیم است؟ می تواند در صورت نیاز از حسابش برداشت کند یا باید از دادگاه قیم نامه بگیرد؟

2- بهتر است پدرم قیم باشد یا مادرش؟

3- 1/8 قیمت اموال غیرمنقول برای این خانه که الان خرید و فروش قانونی ندارد و تنها همان تعاونی می تواند سهم را به وراث بدهد، چگونه به خانمش باید داده شود؟ وراث 1/8 را از خودشان باید بدهند یا از محل فروش خانه؟

4- بچه صغیر اگر در بدهی های پدر و یا همین 1/8 سهم مادرش شریک است، چگونه می تواند این دین را ادا کند؟

5- آیا در بخشش اموال توسط پدر و مادر به زن یا پسرش، مسئله احتیاطی وجود دارد؟ اینکه بعدا نسبت به بدهی های دیگر  (مثل وام، مهریه، 1/8 سهم زن) مسئول نباشند؟

6- اگر خانمش مهریه اش را بخواهد، و کل مهریه از کل دارایی مرحوم بیشتر باشد (مثلا یک مورد 114 سکه بهارآزادی (که اکنون حدود یک میلیون و هشتصد نهصد هست) از اموال کنونی مرحوم بیشتر می شود)، آیا همه ی اموال برای مهریه همسر است یا اینکه بخشی از آن را به مهریه اختصاص می دهند و چیزی برای پسرش (ورثه) باقی می ماند؟

 

با تشکر
سوال شده 11 مارس 2018 در مشاوره حقوقی خانواده توسط بی نام | 24 بازدید
2 نفر آنلاین
0 عضو و 2 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 691
بازدید دیروز: 1605
بازدید کل: 410353

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل در امور شرکت ها – مشاوره حقوقی رایگان

امروزه با توجه به اینکه در شرکت های خصوصی و دولتی دعاوی مختلفی ممکن است مطرح شود نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل همواره احساس می‌شود . به جهت پیچیدگی روابط داخلی و خارجی شرکت ها و همچنین اختلافات پرسنل در شرکت و لزوم آشنایی با مسایل حقوقی و قوانین و همچنین به روز بودن شرکت در مورد قوانین جدید ، لازم است شرکتها امور حقوقی خود را به مشاور حقوقی و یا تیمی از وکیل دادگستری برون سپاری نمایند و یا اینکه با همکاری و یا استخدام وکیل دادگستری بتوانند همواره از مشاوره حقوقی با وکیل بهره مند شوند تا در مواجه شدن با مشکلات راه درست قانونی و حقوقی برگزیده شود . علاوه بر آن در تنظیم عقود و قراردادهای داخلی و خارجی شرکت و همچنین صورتجلسات نقش مهمی را مشاوره حقوقی با وکیل ایفا می نماید .
مشاور حقوقی به دلیل اطلاعات کامل به مسایل حقوقی و همچنین قوانین و دستورالعمل های حقوقی و آشنا به مسایل و مشکلات شرکتها می‌تواند راهگشای خوبی در موارد زیر باشد .
مشاوره حقوقی رایگان و انلاین و مشاوره تلفنی به شرکتها در زمینه تنظیم تهیه و تنظیم قراردادهای داخلی و بین شرکتی و همچنین تنظیم قراردادهای بین‌المللی مشاوره حقوقی حضوری به شرکتها جهت تنظیم و یا اصلاح دستورالعمل های داخلی شرکت و تنظیم آیین نامه‌ها و صورتجلسات و تشکیل مجمع در شرکت . مشاوره حقوقی در زمینه اختلافات و دعاوی اداره کار و تأمین اجتماعی در رابطه با کارگر و پرسنل شرکت .و پیگیری در دعاوی اداری و استخدامی . مشاوره حقوقی در زمینه انجام امور مناقصات و مزایدات . و سایر امور حقوقی
لذا انجام موارد فوق نیاز به تخصص و کارامدی کادر حقوقی سازمان یا شرکت دارد . لذا هرچقدر شرکتها در زمینه امور حقوقی قوی‌تر باشند و از مشاوره حقوقی با وکیل متخصص بهره مند شوند از دعاوی و درگیری‌های حقوقی در امان هستند . و در صورت طرح دعوی ، به جهت اینکه امور حقوقی شرکت به درستی و تحت نظارت مشاور حقوقی و وکیل دادگستری انجام شده ، موفقیت در پرونده بیشتر خواهد بود

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری دادگان، مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی، اینترنتی. تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934 02186084934

281 سوال

31 پاسخ

11,941 دیدگاه

2,213 کاربر

مشاوره حقوقی رایگان و مشاوره حقوقی تلفنی ، رایگان و حضوری

مرکز مشاوره رایگان و تلفنی حقوقی

موکلین و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند از روشهای زیر با وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته به صورت مسقیم مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی و مشاوره آنلاین داشته باشند .

مشاوره حقوقی رایگان آنلاین : در صورتی که می‌خواهید به صورت رایگان با وکیل دادگستری مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید می‌توانید سؤال حقوقی خود را در بخش پرسش و پاسخ حقوقی در سایت مشاوره حقوقی رایگان در قسمت مشاوره حقوقی رایگان آنلاین مطرح نمایید و پس از آن وکیل مرتبط اقدام به پاسخ به سؤال شما می‌کند .

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی 

در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید و خواستار این باشید که سریع پاسخ شما داده شود می‌توانید با برقراری تماس تلفنی با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی دادگان درخواست وقت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل را می نمایید و پس از طرح موضوع مشاوره ، تلفن به وکیل دادگستری یا قاضی اسبق در آن زمینه وصل می‌شود و پس از آن می‌توانید نسبت به مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی اقدام نمایید .

مشاوره حقوقی حضوری 

در بسیاری از موارد به جهت حساسیت پرونده های حقوقی اشخاص تمایل دارند با تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری یا قاضی بازنشسته مشاوره بگیرند . در اینصورت پس از تماس با دفتر مرکز مشاوره حقوقی رایگان درخواست خود را مبنی بر تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری اعلام می نمایید و پس از آن برای اینکه مشاوره حقوقی تخصصی داشته باشید ، موضوع پرونده و عنوان مشاوره از شما سؤال می‌شود ، پس از آن نزدیک‌ترین وقت برای شما تعیین می‌شود . همچنین در صورتی که پرونده شما پیچیدگی داشته باشد و نیاز به مشاوره حقوقی از چند وکیل را داشته باشید جلسه مشاوره حقوقی با حضور چند وکیل دادگستری با سابقه تشکیل می‌شود.

آنچه که مورد نظر مؤسسه حقوقی دادگان است ارائه خدمات کامل حقوقی به اشخاص می‌باشد به همین جهت جمعی از بهترین وکیل دادگستری و قضات بازنشسته دادگستری شما را در پرونده های حقوقیتان مشاوره ، هدایت و راهنمایی می‌کنند.

به مرکز مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری دادگان، مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی، اینترنتی خوش آمدید. سوالات حقوقی و مشاوره حقوقی رایگان را به صورت آنلاین دریافت کنید. تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934
281 سوال
31 پاسخ
11,941 دیدگاه
2,213 کاربر