موسسه حقوقی مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی رایگان تلفنی، حضوری، آنلاین: تلفن تماس ۸۶۰۸۶۵۵۱
تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده 10 مارس 2018 در مشاوره حقوقی ملکی توسط شخص حقیقی | 95 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده 30 اوت 2018 در مشاوره عمومی توسط ali | 9 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده 28 اوت 2018 در مشاوره عمومی توسط بی نام | 3 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده 27 اوت 2018 در مشاوره عمومی توسط christ | 1 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
10 بازدید

با سلام.
از طرف بناد ارتش ساختمانی 12 واحده در کرج به ما پیشنهاد دادن که ما نیز خریدیم ، در زمان خرید تعداد 10 پارکینگ موجود بود و تعداد 8 انباری نیز موجود بود ، که ما یک انباری گرفتیم و پارکینگ نداشتیم. (در واقع 10 واحد پارکینگ داشتن و 2 واحد نداشتند و 8 واحد انباری داشتند و 4 واحد نداشتند ، که انباری و پارکینگ در زیر ساختمان بوده است)
بعد از حدود 12 سال بنیاد ارتش ابراز داشت که باید همه واحد ها پارکینگ و انباری داشته باشند تا سند داده شود و از طرف بنیاد ارتش 2 واحد پارکینگ در حیاط و 4 انباری در حیاط ایجاد شد.

حال هم ما که پارکینگ نداشتیم و هم دیگران که انباری نداشتند پول مابه التفاوت را به حساب بنیاد تعاون ریخته اند ، در واقع 4 واحدی که انباری دارند تحویل گرفته اند و دربش را نیز قفل کرده اند .
اما پارکینگ بنده که در سند بنیاد تعاون برای ما ثبت شده است و تا زمان تحویل سند خیلی زمان بر است اما پول ریخته شده است و در بنیاد پارکینگ به نام ما می باشد.
اما چون پارکینگ در حیاط است تمامی افراد از مهمان گرفته تا... در پارکینگ بیرونی ما پارک می کنند .(یعنی دو تا ساختمان بیست واحدی است که در بین این دو حیاط تقریبا بزرگی است و دو تا پارگینگ در آوردن که یکیش برای ما هست)

حال سوال اینجاست آیا می توانم با زنجیر یا طناب یا هر چیزی اون قسمت را ببندم و چون داخل حیاط است آیا مانعی ندارد؟
آیا می توانم بر روی دیوار بنویسم که لطفا پارک نکنید و آیا باز چون در حیاط است آیا دیگر افراد مانعی نمی شود؟
خواستم در کل از لحاظ قانونی که این پارکینگ برای ما هست چیکار کنم که دیگران پارک نکنند چون یکی دو نفر هم نیستند که متذکر شوم و همیشه از این 40 واحد یا خودشان یا تمامی مهمان های همسایه ها در اونجا پارک می نمایند.

ممنون میشم راهنمایی قانونی بفرماید ، تشکر.

سوال شده 13 مارس 2018 در مشاوره عمومی توسط محمد | 10 بازدید
4 نفر آنلاین
0 عضو و 4 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 17
بازدید دیروز: 693
بازدید کل: 410372

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل در امور شرکت ها – مشاوره حقوقی رایگان

امروزه با توجه به اینکه در شرکت های خصوصی و دولتی دعاوی مختلفی ممکن است مطرح شود نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل همواره احساس می‌شود . به جهت پیچیدگی روابط داخلی و خارجی شرکت ها و همچنین اختلافات پرسنل در شرکت و لزوم آشنایی با مسایل حقوقی و قوانین و همچنین به روز بودن شرکت در مورد قوانین جدید ، لازم است شرکتها امور حقوقی خود را به مشاور حقوقی و یا تیمی از وکیل دادگستری برون سپاری نمایند و یا اینکه با همکاری و یا استخدام وکیل دادگستری بتوانند همواره از مشاوره حقوقی با وکیل بهره مند شوند تا در مواجه شدن با مشکلات راه درست قانونی و حقوقی برگزیده شود . علاوه بر آن در تنظیم عقود و قراردادهای داخلی و خارجی شرکت و همچنین صورتجلسات نقش مهمی را مشاوره حقوقی با وکیل ایفا می نماید .
مشاور حقوقی به دلیل اطلاعات کامل به مسایل حقوقی و همچنین قوانین و دستورالعمل های حقوقی و آشنا به مسایل و مشکلات شرکتها می‌تواند راهگشای خوبی در موارد زیر باشد .
مشاوره حقوقی رایگان و انلاین و مشاوره تلفنی به شرکتها در زمینه تنظیم تهیه و تنظیم قراردادهای داخلی و بین شرکتی و همچنین تنظیم قراردادهای بین‌المللی مشاوره حقوقی حضوری به شرکتها جهت تنظیم و یا اصلاح دستورالعمل های داخلی شرکت و تنظیم آیین نامه‌ها و صورتجلسات و تشکیل مجمع در شرکت . مشاوره حقوقی در زمینه اختلافات و دعاوی اداره کار و تأمین اجتماعی در رابطه با کارگر و پرسنل شرکت .و پیگیری در دعاوی اداری و استخدامی . مشاوره حقوقی در زمینه انجام امور مناقصات و مزایدات . و سایر امور حقوقی
لذا انجام موارد فوق نیاز به تخصص و کارامدی کادر حقوقی سازمان یا شرکت دارد . لذا هرچقدر شرکتها در زمینه امور حقوقی قوی‌تر باشند و از مشاوره حقوقی با وکیل متخصص بهره مند شوند از دعاوی و درگیری‌های حقوقی در امان هستند . و در صورت طرح دعوی ، به جهت اینکه امور حقوقی شرکت به درستی و تحت نظارت مشاور حقوقی و وکیل دادگستری انجام شده ، موفقیت در پرونده بیشتر خواهد بود

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری دادگان، مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی، اینترنتی. تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934 02186084934

281 سوال

31 پاسخ

11,941 دیدگاه

2,213 کاربر

مشاوره حقوقی رایگان و مشاوره حقوقی تلفنی ، رایگان و حضوری

مرکز مشاوره رایگان و تلفنی حقوقی

موکلین و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند از روشهای زیر با وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته به صورت مسقیم مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی و مشاوره آنلاین داشته باشند .

مشاوره حقوقی رایگان آنلاین : در صورتی که می‌خواهید به صورت رایگان با وکیل دادگستری مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید می‌توانید سؤال حقوقی خود را در بخش پرسش و پاسخ حقوقی در سایت مشاوره حقوقی رایگان در قسمت مشاوره حقوقی رایگان آنلاین مطرح نمایید و پس از آن وکیل مرتبط اقدام به پاسخ به سؤال شما می‌کند .

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی 

در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید و خواستار این باشید که سریع پاسخ شما داده شود می‌توانید با برقراری تماس تلفنی با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی دادگان درخواست وقت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل را می نمایید و پس از طرح موضوع مشاوره ، تلفن به وکیل دادگستری یا قاضی اسبق در آن زمینه وصل می‌شود و پس از آن می‌توانید نسبت به مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی اقدام نمایید .

مشاوره حقوقی حضوری 

در بسیاری از موارد به جهت حساسیت پرونده های حقوقی اشخاص تمایل دارند با تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری یا قاضی بازنشسته مشاوره بگیرند . در اینصورت پس از تماس با دفتر مرکز مشاوره حقوقی رایگان درخواست خود را مبنی بر تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری اعلام می نمایید و پس از آن برای اینکه مشاوره حقوقی تخصصی داشته باشید ، موضوع پرونده و عنوان مشاوره از شما سؤال می‌شود ، پس از آن نزدیک‌ترین وقت برای شما تعیین می‌شود . همچنین در صورتی که پرونده شما پیچیدگی داشته باشد و نیاز به مشاوره حقوقی از چند وکیل را داشته باشید جلسه مشاوره حقوقی با حضور چند وکیل دادگستری با سابقه تشکیل می‌شود.

آنچه که مورد نظر مؤسسه حقوقی دادگان است ارائه خدمات کامل حقوقی به اشخاص می‌باشد به همین جهت جمعی از بهترین وکیل دادگستری و قضات بازنشسته دادگستری شما را در پرونده های حقوقیتان مشاوره ، هدایت و راهنمایی می‌کنند.

به مرکز مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری دادگان، مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی، اینترنتی خوش آمدید. سوالات حقوقی و مشاوره حقوقی رایگان را به صورت آنلاین دریافت کنید. تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02186084934
281 سوال
31 پاسخ
11,941 دیدگاه
2,213 کاربر