مشاوره حقوقی ثبت شرکتها، برند و علامت تجاری موسسه حقوقی دادگان

مجموعه خدمات مربوط به ثبت شرکت در «موسسه حقوقی دادگان» شامل: مشاوره حقوقی تلفنی و اطلاع رسانی مشتریان از مدارک مربوط به ثبت شرکت و مشاوره حقوقی حضوری جهت انجام هرچه بهینه تر کردن انتخاب موضوع فعالیت و نحوه ثبت بوده و تمامی مراحل فوق از طریق اتوماسیون اداری بوده و کلیه مراحل انجام شده ثبت شرکت توسط موسسه حقوقی دادگان به مشتریان اطلاع رسانی می گردد. در راستای تکریم به مشتریان گرامی و خدمات رسانی در جهت نیاز مشتری، دپارتمان ثبت موسسه حقوقی دادگان تمامی مراحل کاری خود را بارها بازبینی کرده و سعی بر آن داشته تا با اطلاع رسانی کامل، صحیح و بموقع نیاز کلیه مشتریان و مراجعین محترم را در راستای ثبت شرکت فراهم نماید.ثبت اختراع و طرح صنعتی
اخذ کارت بازرگانی
ثبت علامت تجاری (برند)
ثبت شرکت مؤسسات غير تجارتي
ثبت شرکت سهامی خاص و عام
ثبت شرکت با مسئولیت محدود

چرا ثبت شرکت موسسه حقوقی دادگان را انتخاب کنیم؟

دیگر برای ثبت شرکت مثل گذشته از رفت و آمد های اداری خسته کننده خبری نیست، تمامی فرآیند ثبت شرکت در موسسه حقوقی دادگان بصورت الکترونیکی انجام می گیرید یعنی کافیست از مدارک خود عکس بگیرید و از طریق سامانه ما ارسال نمایید.

ثبت در کمترین زمان

موسسه حقوقی دادگان با ۵ سال سابقه ضمانت ثبت در کمترین زمان ممکن را به شما خواهد داد، همچنین در صورت درخواست امکان ثبت فوری شرکت نیز وجود خواهد داشت.

خدمات ثبتی

شفافیت در ارائه خدمات

در ابتدای تماس با موسسه، تمامی هزینه ها و زمان انجام درخواست ثبت شرکت شما از همان ابتدا به شما شفاف گفته خواهد شد، با کمی تحقیق متوجه زمان و هزینه های کم موسسه ما نسبت به سایر موسسات خواهید شد.

خدمات ثبتی

استفاده از روش‌های نوین

کافی است درخواست خود را ثبت کنید، از ما مشاوره بگیرید و اطلاعات کسب کنید، مدارک خود را به صورت عکس و یا فایل ارسال کنید، میزان هزینه را از طریق سایت آنلاین پرداخت کنید و در زمان موعد سرویستان را تحویل بگیرید.

خدمات ثبتی