مشاوره با وکیل 24 ساعته در هفت روز هفته

در ۲۴ ساعت از شبانه‌روز و هر ساعتی که خواستید می‌توانید سوال حقوقی خود را به صورت آنلاین از وکیل دادگستری بپرسید تا توسط مشاورین و وکلای دادگستری سایت به آنان پاسخ داده شود، مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته رایگان بوده و در تهران، کرج، تبریز، مشهد و سراسر کشور قابل استفاده است.

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته برای آن دسته از عزیزان رایگان است که خارج از کشور زندگی تفاوت زمانی با ایران دارند و یا اینکه نیاز ایشان به مشاوره واقعا ضروری و اضطراری است که در این حالت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته برای این دسته از عزیزان رایگان خواهد بود. مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته در تهران، کرج، تبریز، اصفهان و ...، اگر نیاز شما به مشاوره حقوقی تلفنی اضطراری باشد در هر ساعت ار شبانه روز و به صورت 24 ساعته می‌توانید از وکیل تلفنی مشاوره حقوقی بگیرید.

مشاوره حقوقی و ضرورت آن در جامعه امروز

زبان حقوقی مملو از راز و رمز است؛ حقوق علم اصل و استثنا و دنیای واژه‌های تخصصی و پرمعنا است؛ در دنیای حقوق واژه‌ها چون تیغ فولاد تیز هستند!

مشاوره حقوقی رایگان

مسائل حقوقی اما، در لابه لای زندگی روزمره مردم پدید می آیند و افراد بدون اینکه با دنیای رمز آلود و پیچیده ی حقوق آشنا باشند. با مسايل حقوقی زندگی خود مواجه می شوند؛ در مسیر تولد، کودکی، تحصیل، کار، ازدواج، رقابت، قرارداد و ... همواره مسائل قضایی و حقوقی مطرح می شوند و با وخامت و سنگینی خاص مسیر زندگی شهروندان را تحت تأثیر خود قرار می دهند.

این تأثیر ها گاه اندک و قابل تحمل است و گاهی چنان مسیر زندگی و منافع و شرایط آنها را تغییر می دهد که برگشت به گذشته غیر ممکن به نظر می رسد!

مسایل و منازعت های حقوقی علاوه بر تأثیر در سطح معیشت و زندگی شهروندان در سطح کلان هم نظام سیاسی و اجتماعی «هزینه های اجتماعی» را افزایش یا کاهش می دهد. به عنوان مثال افزایش سطح منازعه در کشور موجب درگیر شدن بخش های حاکمیتی (قضایی و امنیتی و انتظامی) برای حل منازعه می شود و به تبع آن هزینه های اجتماعی افزایش یافته و «بهره وری کل» کاهش می یابد. در نتیجه انرژی اجتماعی به جای تمرکز بر تولید و بازآفرینی ثروت، مصروف حل منازعه و مسائلی می شود که «تولید کل» را کاهش می دهد.

برای مقابله با این وضعیت در برنامه توسعه قضایی مجموعه ای از فعالیت های نظام مند و مرتبط در دستور کار قرار گرفته است؛ برخی از این برنامه ها عبارتند از؛ اجباری شدن دخالت وکیل دادگستری در فرآیند رسیدگی قضایی، توسعه نهاد وکالت، و کاهش تعرفه ها و دسترسی همگانی و قرار دادن خدمات وکالتی و نیز گسترش نهاد های شبه قضایی برای حل اختلاف در خارج از دادگاه و ... اما در رأس این برنامه ها موضوع توانمندسازی عمومی در ارتباط با مسائل قضایی قرار دارد.

برنامه «توانمندسازی عمومی» در ارتباط با مسائل حقوقی منتهی به پیدایش حوزه حقوقی نو پیدا و شاخه ای جدید در علوم حقوقی با عنوان «حقوق همگانی» می شود. حوزه «حقوق همگانی» باید در سطوح مختلف آموزش متوسطه و دانشگاهی جایگاه درخوری پیدا کند و رسانه های آموزش متعددی را به خدمت گرفته و از روش های آموزشی مختلف بهره برد؛ تا شاهد توسعه ی آگاهی های همگانی در حوزه حقوق باشیم.

جهت اخذ مشاوره حقوقی تلفنی با شماره های مندرج در سایت وکیل دادگان تماس گرفته و ساعتی را برای اخذ مشاوره حقوقی رزرو کنید.


مشاوره با وکیل ۲۴ ساعته

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در تهران و خارج از ایران

در همین بخش مشاوره ۲۴ ساعته به ضرورت مشاوره حقوقی به تفصیل پرداختیم. حال چنانچه نگران پرونده های مطروحه خود در داخل کشور ایران هستید و قادر نیستید به دلیل این که در خارج از ایران زندگی میکنید خود شخصاً در مراحل دادرسی پرونده حقوقی خود حاضر شده و پیگیری کارتان باشید ، قادر خواهید بود با سپردن وکالت به وکلای پایه یک دادگستری یا اعطای وکالت به یکی از بستگان و اختیار وکیل مع الواسطه، امور حقوقی را به ما به بهترین وکیل تهران بسپارید. شایان ذکر است وکلای سایت جستجوی و انتخاب وکیل که در کلیه امور حقوقی و کیفری دارای تجربه هستند، همواره جهت ارائه “مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته” به شما آماگی داشته و قادرند پاسخگوی سوال حقوقی شما هموطنان عزیز باشند.

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که نیازمند اخذ مشاوره حقوقی از وکلای دادگستری در ساعاتی از روز بوده اید که به دلیل فوریت و ضرورت کارتان، نمی توانسته اید تا شروع روز بعدی و ساعات کاری منتظر بمانید تا از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید، لذا با توجه به اینکه وکلای مجرب در سایت وکیل دادگان همواره به فکر رفع نیاز مراجعین گرامی هستندو همچنین جهت رفاه حال این دسته از مراجعین کلیه مشاوره های حقوقی افراد خارج از ایران و یا اشخاص داخل کشور به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی ارائه می شود. ولذا هموطنان عزیز در خارج از کشور جهت اخذ مشاوره حقوقی و اختیار وکیل دادگستری با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا از مشاوره تلفنی با وکیل رایگان ۲۴ ساعته نیز در صورت اضطراری بودن سوال حقوقی در مرکز مشاوره دادگان بهره مند گردید. مشاوره حقوقی برای عزیزان و هموطنان چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور در صورت کوتاه بودن کاملا رایگان خواهد بود.

مشاوره حقوقی تخصصی تلفنی رایگان شبانه‌روزی

مرکز تخصصی مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری ارائه دهنده مشاوره حقوقی تلفنی – آنلاین و رایگان به صورت ۲۴ ساعته توسط جمعی از بهترین وکیل دادگستری در تهران جهت ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری: مرکز مشاوره حقوقی تلفنی دادگان بستری را آماده کرده است که اشخاص بتوانند در هر زمان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز بتوانند از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان بهره مند شوند و بتواند راهکار لازم برای حل مشکل حقوقیشان را پیدا نمایند. پس از تماس تلفنی با مرکز مشاوره حقوقی شما با عنوان سؤال حقوقی خود ، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در آن زمینه به شما مشاوره حقوقی ارائه می نماید.

به جهت تخصصی شدن دعاوی و پیچیدگی هایی که پرونده های حقوقی و کیفری دارد لذا ارائه مشاوره حقوقی تلفنی نیز به صورت تخصصی توسط وکیل دادگستری متخصص در آن زمینه ارائه شود . در زمینه ملک و املاک و دعاوی ثبتی املاک ، وکیل دادگستری که بیشترین تخصصش در زمینه دعاوی ملکی است ، مشاوره حقوقی تخصصی را به شما ارائه می نماید همچنین در زمینه دعاوی مختلف دیگر از جمله دعوی خانواده و طلاق ، عقود و قراردادها، دعاوی کیفری و سایر دعاوی نیز تخصص تأثیر مهمی را در ارائه مشاوره حقوقی جامع و کامل دارد. لذا در مشاوره حقوقی تلفنی می‌توان در سریعترین زمان به بهترین پاسخ خود دست یابید.