سوالات متداول در خصوص مشاوره حقوقی حضوری

آیا مشاوره حقوقی در دادگان رایگان است؟
مشاوره آنلاین و طرح پرسش رایگان بوده و حتی برای طرح پرسش حقوقی نیازی به ثبت‌نام در سایت نیست. با این حال مشاوره حضوری و تلفنی توسط وکیل نیازمند هزینه است که تعرفه حق‌المشاوره در سایت درج شده است.
مشاوره حقوقی را چه کسانی پاسخ می‌دهند؟
مشاوره حقوقی توسط تیمی از وکلا و کشارناسان حقوقی و دادگستری پاسخ داده می‌شود. در صورت تماس با ما نیز می‌توانید از مشاوره تلفنی برخوردار شوید که کوتاه‌تر است. در هر صورت با انتخاب وکیل یا مشاور حقوقی می‌توانید تاریخی را رزرو کرده و از ایشان مشاوره حقوقی حضوری و یا تلفنی بگیرید.
آیا می‌توان در سایت به وکیل بعد از مشاوره وکالت داد؟
بلی از طریق فرم‌های اعلام وکالت بعد از اخذ مشاوره می‌توانید پرونده قضایی خود را به وکیل دیگر یا همان وکیل بسپارید. جهت راهنمایی بیشتر می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس تلفنی بگیرید.
چگونه هزینه مشاوره را پرداخت کنم؟
برای پرداخت حق المشاوره می‌توانید از طریق سایت تاریخی را رزرو و هزینه را پرداخت کنید یا اینکه به شماره حساب اعلام شده مبلغ را واریز و سپس با ما تماس گرفته و از مشاوره برخوردار شوید.
آیا بعد از انتخاب وکیل از طریق دادگان یا دادگان هزینه مشاوره از حق‌الوکاله کم می‌شود؟
بلی، معمولا بعد از شماوره حضوری ممکن است بخواهید پرونده خود را به همان وکیل یاوکیل دیگر از سامانه حقوقی بسپارید، اگر با وکیلی قرارداد ببندید هزینه مشاوره شما از مبلغ حق‌الوکاله کسر خواهد شد.

مشاوره حقوقی حضوری دادگان چه مزایایی دارد؟

یکی از مزایای مشاوره حضوری در مرکز مشاوره دادگان این است که می‌توانید برای مشاوره حضوری، مشاور حقوقی مورد نظر را از بین وکلا و کاشرشناسان بر اساس تجربه و مهارتی که دارند انتخاب کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های دادگان این است که وکلای برگزیده و منتخب در هر ماه از نظرات شما مشخص می‌شود و بر اساس سامانه ثبت شکایات می‌توانید از انتخاب مشاورینی که کاربران از آنان راضی نیستند خودداری کنید.

همچنین تمامی اطلاعات رد و بدل شده بین شما و مشاور حقوقی در مشاوره حضوری به صورت خصوصی بوده و اطلاعاتی را که در هنگام ثبت مشاوره حضوری ثبت می‌کنید نیز در سایت منتشر نمی‌شود و مهرمانه باقی می‌مانند. با این حال سوالات حقوقی که در بخش مشاوره حقوقی آنلاین مطرح می‌شوند در سایت مرکز مشاوره منتشر می‌شود.

موسسه حقوقی