مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری 
(تلفن تماس ۸۸۸۷۷۸۹۸ و 02188877897)

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی،مشاوره حقوقی رایگان آنلاین

امروزه با پیشرفت فناوری و اطلاعات،شاهد سهولت ارتباطات و گسترده شدن راه های برقراری ارتباط می باشیم.همین موضوع نیز باعث شده است بیشتر افراد جامعه در پی ان باشند که از راهای ساده تر و راحت تری مشکلات خود را حل کنند.مشاوره حقوقی تلفنی نیز یکی از بهترین و راحتترین راه هایی میباشد که در عصر حاضر مردم می توانند مشکلات حقوقی و قانونی خود را از این طریق حل کنند.

طرح پرسش جدید:

مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین و تلفنی برای آحاد جامعه

مشاوره رایگان و تلفنی در طول ۲۴ ساعته شبانه روزی

موفقیت هر شخص اعم از حقوقی و حقیقی در این است که تمام فعالیت‌های خود را به صورت قانونی و با مشاوره حقوقی از وکلای باتجربه انجام دهند . بسیاری از اشخاص حقوقی و شرکتهای تجاری وکیل دادگستری باتجربه ای را در کنار خود و همراه خود دارند تا هر زمان که نیاز به خدمات حقوقی داشته باشند با مشاوره حقوقی از وی بهترین راهکار و راه حل را انتخاب نمایند . تنظیم قراردادهای تجاری مستلزم تخصص و دقت می‌باشد در صورتی که چنین قراردادهایی بدون دقت و نظارت مشاور حقوقی و وکیل تنظیم شود ممکن است شخص را در مخمصه ای گرفتار کند که رهایی از آن دشوار و گاه ناممکن است . وجود مشاور حقوقی برای ارائه مشاوره حقوقی به کارفرمایان و شرکت های تجاری بسیار ضروری است . وجود مشاوره حقوقی به کارفرمایان و مدیران شرکتها احساس آرامش و اطمینان می‌دهد و مسلماً در کار و بیزینس خود اشخاص موفقی هستند .

مشاوره حقوقی ،‌مشاوره رایگان و تلفنی و حضوری حقوقی با وکیل

اشخاص حقیقی نیز اگر در اقداماتی که قصد انجام آن را دارند از مشاوره حقوقی بهره مند شوند قطعاً از وقوع جرم و جنایت و همچنین اختلافات حقوقی در امان خواهند ماند . معمولاً مشاوره حقوقی هزینه بسیار کمی دارد و بعضا مشاوره حقوقی رایگان می‌باشد . و افراد می‌توانند در هر زمان از مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی و یا مشاوره آنلاین برخوردار شوند . تنظیم مبایعه نامه برای خرید و فروش ملک و مستغلات و آپارتمان و یا مشارکت در ساخت در صورتی که به درستی تنظیم شود و شخص از مشاوره بهره گرفته باشد قطعاً به مشکلات آتی برخورد نمی‌کند و در صورت وجود اختلاف می‌تواند به نتیجه مثبت برسد . در بسیاری از موارد اشخاص در زمان انعقاد قرارداد وکیل دادگستری خود جهت ارائه مشاوره حقوقی جهت تظیم قرارداد در زمان مقرر در بنگاه مشاور املاک حضور می‌یابد تا نظارت دقیقی بر تنظیم قرارداد و مشاوره به موکل خود داشته باشد . معمولاً در چنین مواردی به جهت اینکه تعهدات طرفین روشن و شفاف است و ضمانت اجرای دقیق قید شده است طرفین به تعهدات خود عمل می‌کنند و اختلافاتی ایجاد نمی‌شود و در صورت وجود اختلاف ،‌قابل حل و فصل می‌باشد .

مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی در زمینه امور کیفری 

در صورت وقوع جرم لازم است قبل از هر اقدام مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری گرفت و از هر گونه اقدام‌های خودسرانه پرهیز کرد . اگر شخصی جرمی را مرتکب شود و باعث شود خسارات مالی و معنوی و جانی به اشخاصی وارد شود با اثبات آن قانون برخورد قاطعی با مجرم و متجاوز خواهد داشت لذا در چنین مواردی از مشاوره حقوقی استفاده نمایید . بعضا ممکن است شخصی عنوان کند که به وی تهمت و یا افترایی وارد شده است و باعث هتک حرمت وی شده است در چنین مواردی مشاوره حقوقی شما را راهنمایی می‌کند که با طرح شکایت کیفری و ارائه مدارک و شهود خود از وی شکایت کنید و قطعاً در صورت اثبات مجازات خواهد شد .

مشاوره حقوقی در زمینه وصول مطالبات ، مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی

جهت وصول چک و اسناد و رسید عادی و امور تجارتی : اشخاص در تعاملات خود علی الاصول مدارک و اسنادی را از جمله اسناد تجاری همچون چک و سفته و یا اسناد عادی همچون رسید دستی را ردوبدل می‌کنند در چنین مواردی لازم است افراد مشاوره حقوقی با وکیل داشته باشند و اطلاعات کاملی در مورد چنین اسنادی داشته باشند . مثلاً اینکه باید بدانند برای اینکه اسناد عادی اعتبار بیشتری داشته باشد بهتر است شهودی نیز آن را گواهی و امضا نمایند . در مورد اسناد تجاری نیز لازم است اشخاص در مورد مواعدی که قانون تجارت در مورد چک و سفته عنوان کرده است و یا در مورد ظهرنویسان گفته است رعایت شود و یا با مشاوره حقوقی رایگان یا تلفنی با پرداخت هزینه مشاوره اطلاعاتی را در این زمینه‌ها کسب نمایید .

مشاوره حقوقی رایگان و مشاوره آنلاین و تلفنی دعاوی ملکی و املاک

مشاوره حقوقی رایگان در زمینه نحوه ی صدور گواهی پایان کار و دعاوی پایان کار

مشاوره حقوقی گواهی پایان کار با وکیل ملکی در دپارتمان مشاوره رایگان و تلفنی با وکیل ملکی مرکز مشاوره مدارکی لازم برای صدور پایان کار ساختمان و آپارتمان و املاک ابتدائا مالک یا مالکین ملک یا وکیل قانونی آن‌ها باید تقاضانامه ای را تکمیل کنند و به مراجع ذی صلاح ارايه کنند . کارشناس باید گزارش خود را با چهار امضا که گزارش مذکور به تأیید کارشناسان و همچنین مسئولین مربوطه برسد . تکمیل فرم مربوطه در مورد گواهی جزئیات مربوط به ملک و ساختمان و احداثی های آن و تأیید آن توسط کارشناسان مربوطه .که البته جزئیاتی نیز دارد که باید رعایت شود و در چنین مواردی از مشاوره حقوقی استفاده نمایید . مهندس ناظر نیز لازم فرمی را که در آن گزارش مرحله به مرحله ساخت ساختمان و همچنین فرم استحکام بنای ساختمان تکمیل و ارائه نماید و در مورد ساختمانهای بیش از پنج طبقه تمام مهندسین ناظر لازم است تأیید و امضا نمایند . در صورتی که سازنده تخلفی در ساخت داشته باشد کمیسیون ماده ۱۰۰ لازم است در مورد تخلف ساختمانی رأی دهد و در پرونده قرار گیرد . در مورد ماده صد شهرداری و تخلفات ساختمانی لازم است از مشاوره حقوقی رایگان و یا مشاوره حقوقی تلفنی با پرداخت کردن هزینه مشاوره بهره مند شوید . عوارض و جریمه های ساخت لازم است محاسبه گردد و فرم مذکور به تأیید واحد ذی صلاح برسد . و عوارض های مشخص شده لازم است پرداخت شود و در پرونده قرار گیرد . در مورد خدمات ایمنی و همچنین استعلام آتش نشانی و تاییده های آن لازم است و همچنین تاییده خدمات شهری در مورد نخاله های ساختمانی که باید جمع آوری گردد . همچنین تاییده کیفیت ایمنی آسانسر . و همچنین سایر مدارک شناسایی و مدارک ساختمان و مدارک مالکیت نیز باید ارائه شود . و در صورت فوت مالک گواهی انحصار وراثت به همراه وکالتنامه ای از وراث توسط متقاضی لازم است . اطلاعات کلی بود که در زمینه پایان کار لازم است بدانید البته این مراحل مذکور را لازم است به صورت کامل و جامع از مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری مشاوره نمایید .

12 نفر آنلاین
0 عضو و 12 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 2012
بازدید دیروز: 4183
بازدید کل: 10176608
مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل در امور شرکت ها – مشاوره حقوقی رایگان

امروزه با توجه به اینکه در شرکت های خصوصی و دولتی دعاوی مختلفی ممکن است مطرح شود نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل همواره احساس می‌شود . به جهت پیچیدگی روابط داخلی و خارجی شرکت ها و همچنین اختلافات پرسنل در شرکت و لزوم آشنایی با مسایل حقوقی و قوانین و همچنین به روز بودن شرکت در مورد قوانین جدید ، لازم است شرکتها امور حقوقی خود را به مشاور حقوقی و یا تیمی از وکیل دادگستری برون سپاری نمایند و یا اینکه با همکاری و یا استخدام وکیل دادگستری بتوانند همواره از مشاوره حقوقی با وکیل بهره مند شوند تا در مواجه شدن با مشکلات راه درست قانونی و حقوقی برگزیده شود . علاوه بر آن در تنظیم عقود و قراردادهای داخلی و خارجی شرکت و همچنین صورتجلسات نقش مهمی را مشاوره حقوقی با وکیل ایفا می نماید .
مشاور حقوقی به دلیل اطلاعات کامل به مسایل حقوقی و همچنین قوانین و دستورالعمل های حقوقی و آشنا به مسایل و مشکلات شرکتها می‌تواند راهگشای خوبی در موارد زیر باشد .
مشاوره حقوقی رایگان و انلاین و مشاوره تلفنی به شرکتها در زمینه تنظیم تهیه و تنظیم قراردادهای داخلی و بین شرکتی و همچنین تنظیم قراردادهای بین‌المللی مشاوره حقوقی حضوری به شرکتها جهت تنظیم و یا اصلاح دستورالعمل های داخلی شرکت و تنظیم آیین نامه‌ها و صورتجلسات و تشکیل مجمع در شرکت . مشاوره حقوقی در زمینه اختلافات و دعاوی اداره کار و تأمین اجتماعی در رابطه با کارگر و پرسنل شرکت .و پیگیری در دعاوی اداری و استخدامی . مشاوره حقوقی در زمینه انجام امور مناقصات و مزایدات . و سایر امور حقوقی
لذا انجام موارد فوق نیاز به تخصص و کارامدی کادر حقوقی سازمان یا شرکت دارد . لذا هرچقدر شرکتها در زمینه امور حقوقی قوی‌تر باشند و از مشاوره حقوقی با وکیل متخصص بهره مند شوند از دعاوی و درگیری‌های حقوقی در امان هستند . و در صورت طرح دعوی ، به جهت اینکه امور حقوقی شرکت به درستی و تحت نظارت مشاور حقوقی و وکیل دادگستری انجام شده ، موفقیت در پرونده بیشتر خواهد بود

533 سوال
98 پاسخ
93,105 کاربر

مزایای مشاوره حقوقی دادگان

آشنایی با مشاوره حقوقی تلفنی

امروزه با پیشرفت فناوری و اطلاعات،شاهد سهولت ارتباطات و گسترده شدن راه های برقراری ارتباط می باشیم.همین موضوع نیز باعث شده است بیشتر افراد جامعه در پی ان باشند که از راهای ساده تر و راحت تری مشکلات خود را حل کنند.مشاوره حقوقی تلفنی نیز یکی از بهترین و راحتترین راه هایی میباشد که در عصر حاضر مردم می توانند مشکلات حقوقی و قانونی خود را از این طریق حل کنند. مشاوره حقوقی در زمان های گذشته همه ی کسانی که نیاز به مشاوره حقوقی داشتند باید قبل ازهر اقدامی با وکیل مورد نظرشان صحبت میکردند تا بتوانند با تعیین وقت قبلی او را ملاقات کنند و مشکلات حقوقی خود را مطرح کنند.این مسئله از جوانب گوناگون دارای مشکلات فراوانی بود و حتی گاهی تعیین جلسه توسط وکیل به تاریخ بسیار دوری موکول میشد و بسیاری از افراد منصرف میشدند. امروزه این امکان برای تمام مردم ایجاد شده است تا در هر زمان و هر مکانی که قرار دارند،با صرفه جویی در وقت و هزینه با مشاوره حقوقی تلفنی ارتباط برقرار کنند و سوالات و مسائلی که برایشان پیش آمده است را مطرح کنند. توجه داشته باشید که همه ی افرادی که در جامعه زندگی میکنند به طور خواسته و یا ناخواسته با قوانین جامعه در طول زندگیشان برخورد خواهند کرد و در چنین مواقعی داشتن آگاهی و کسب اطلاعات برای حل چنین موضوعاتی حرف اول را میزند.اما شاید اکنون برای بسیاری از شما این سوال پیش اید که چگونه می توان از این موضوعات اطلاع پیدا کرد و به دنبال راه حلی برای آنان باشیم؟ برای پاسخ به این سوال شما باید در نظر داشته باشید که مسائل حقوقی از جمله مواردی می باشد که به قوانین یک جامعه مرتبط میباشند و هرگونه خطا و اشتباه در فهم مسائل میتواند باعث ایجاد خسارتی جبران ناپذیر به افراد شود.بنابراین بهتر است از یک متخصص حرفه ای در این زمینه کمک بگیریم و مشاوره حقوقی در چنین مواردی بهترین راه حلی است که به افراد می توان پیشنهاد داد.

مشاوره حقوقی رایگان و مشاوره حقوقی تلفنی ، رایگان و حضوری

مرکز مشاوره رایگان و تلفنی حقوقی

موکلین و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند از روشهای زیر با وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته به صورت مسقیم مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی و مشاوره آنلاین داشته باشند .

مشاوره حقوقی رایگان آنلاین : در صورتی که می‌خواهید به صورت رایگان با وکیل دادگستری مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید می‌توانید سؤال حقوقی خود را در بخش پرسش و پاسخ حقوقی در سایت مشاوره حقوقی رایگان در قسمت مشاوره حقوقی رایگان آنلاین مطرح نمایید و پس از آن وکیل مرتبط اقدام به پاسخ به سؤال شما می‌کند .

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی 

در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید و خواستار این باشید که سریع پاسخ شما داده شود می‌توانید با برقراری تماس تلفنی با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی دادگان درخواست وقت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل را می نمایید و پس از طرح موضوع مشاوره ، تلفن به وکیل دادگستری یا قاضی اسبق در آن زمینه وصل می‌شود و پس از آن می‌توانید نسبت به مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی اقدام نمایید .

مشاوره حقوقی حضوری 

در بسیاری از موارد به جهت حساسیت پرونده های حقوقی اشخاص تمایل دارند با تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری یا قاضی بازنشسته مشاوره بگیرند . در اینصورت پس از تماس با دفتر مرکز مشاوره حقوقی رایگان درخواست خود را مبنی بر تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری اعلام می نمایید و پس از آن برای اینکه مشاوره حقوقی تخصصی داشته باشید ، موضوع پرونده و عنوان مشاوره از شما سؤال می‌شود ، پس از آن نزدیک‌ترین وقت برای شما تعیین می‌شود . همچنین در صورتی که پرونده شما پیچیدگی داشته باشد و نیاز به مشاوره حقوقی از چند وکیل را داشته باشید جلسه مشاوره حقوقی با حضور چند وکیل دادگستری با سابقه تشکیل می‌شود.

آنچه که مورد نظر مؤسسه حقوقی دادگان است ارائه خدمات کامل حقوقی به اشخاص می‌باشد به همین جهت جمعی از بهترین وکیل دادگستری و قضات بازنشسته دادگستری شما را در پرونده های حقوقیتان مشاوره ، هدایت و راهنمایی می‌کنند.

به مرکز مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری دادگان، مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی، اینترنتی خوش آمدید. سوالات حقوقی و مشاوره حقوقی رایگان را به صورت آنلاین دریافت کنید. تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷/۸ 02188877898