راهنمای خدمات | موسسه و مشاوره حقوقی دادگان

سوالات متداول در زمینه مشاوره حقوقی - مشاوره مالیاتی- قبول دعاوی - مشاوره خانواده

موسسه حقوقی دادگان ارائه دهنده خدمات نوین حقوقی و مشاوره حقوقی به تمامی اقشار جامعه از طریق اینترنت و فضای مجازی است، در این صفحه می‌توانید سوالاتی را که در زمان مراجعه به سایت در ذهنتان پیش آمده است را مطالعه کنید تا بهتر بتوانید با سایت و خدمات موسسه آشنا شوید.

خیر - موسسه حقوقی دادگان یک دفتر وکالت نیست و به عنوان یک موسسه غیر تجاری اقدام به ارائه خدمات حقوقی، مشاوره حقوقی و وکالت در دعاوی کرده است. تفاوت موسسه حقوقی با یک دفتر وکالت در این است که در یک دفتر وکالت تنها یک وکیل فعالیت می‌کند، حال اینکه در یک موسسه حقوقی، چندین کارشناس و وکیل فعالیت کرده و برای پیگیری یک پرونده حقوقی، کیفری و مالیاتی نیز از تجربه و مشورت چندین وکیل و مشاور حقوقی استفاده می‌شود.
موسسه حقوقی دادگان در راستای حمایت مستمر از افراد حقیقی و حقوقی شامل شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی، طرح‌های ویژه‌ای را با نام‌های فیروزه‌ای، نقره‌ای و طلایی در نظر گرفته است که اشخاص مذکور به راحتی می‌توانند با اشتراک در این خدمات از تخفیفات و خدمات ارائه شده به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش پلن‌ها و طرح‌های ویژه برای حمایت از اشخاص حقیقی و حقوقی مراجعه کنید.
طرح طلایی یکی از طرح‌های ویژه حمایت از اشخاص حقیقی و حقوقی موسسه حقوقی دادگان است که در آن مزایای مختلفی همچون حضور مستمر وکیل در ساعاتی مشخص در هفته پیش‌بینی شده است که باعث می‌شود وکلا و موسسه بهتر در جریان مسائل حقوقی موسسات و سازمان‌ها یا اشخاص حقوقی قرار بگیرند. همچنین در طرح طلایی خدمات مشاوره رایگان و تخفیفات ویژه برای خدمات حقوقی به صورت بیشتری در نظر گرفته شده است تا برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ مناسب باشند.
طرح ویژه موسسه حقوقی دادگان برای حمایت از اشخاص حقیقی و حقوقی تنها یک کارت اشتراک یا یک کوپن تخفبیف نیست، بلکه مزایای مختلفی از جمله اعتبار مشخص و معلوم برای اشخاص نیز برای طرح‌های ما وجود دارد که اشخاص در طول سال می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند و محدودیتی از این بابت برای آنان وجود ندارد. این در حالی است که کارت‌های اشتراک یا کوپن‌های تخفیف تنها برای استفاده‌های معدود کاربرد دارد و امکان استفاده از آن در طول یک‌سال بر اساس اعتبار مشخص وجود ندارد.
بله، در صورت تمایل می‌توانید در هر زمانی که خواستید، پلن خود را ارتقاء دهید به این شکل که بر اساس میزان اعتبار و میزان تاریخ سپری شده از زمان تبت و اشتراک در پلن، مبلغی برای ارتقاء در نظر گرفته می‌شود که با پرداخت آن، شما مابقی زمان باقی مانده از پلن را می‌توانید از مزایای طرح بالاتر استفاده کنید.
در طرح ویژه حمایتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، ابتدا کارشناسی برای مشاوره نزد فرد حضور می‌یابد و سپس با امضای قرارداد و رسمی کردن آن، موسسه موظف می‌شود که طی قرارداد امضاء شده و مشخص، خدمات فوق را به اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله مشاوره حقوقی، قبول دعاوی و دیگر خدمات حقوقی ارائه کند. بنابراین موسسه حقوقی دادگان موظف است طبق مفاد قرارداد هر پلن به اشخاص خدمات ارائه کرده و پیگیر مسائل حقوقی آنان در چارچوب قرارداد منعقده باشد. و در صورت عدم رضایت و عدم حصول رضایت، تا تاریخ تعیین شده و طبق شرایط مشخص شده در قرارداد، امکان فسخ آن نیز وجود دارد.
آری، موسسه حقوقی دادگان علاوه‌بر ارائه طرح‌های ویژه حمایتی مذکور، خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی را نیز در قالب خدمات جداگانه و بر اساس تعرفه‌های عام ارائه می‌دهد که موکلین به راحتی می‌توانند از خدمات حقوقی دادگان نیز به صورت موردی استفاده کنند.
آری، اگر شما مشترک طرح‌های حمایتی ویژه موسسه حقوقی دادگان باشد به راحتی می‌توانید از خدمات مشاوره تلفنی، بر اساس اعتبار تعیین شده برای طرح مورد استفاده خود، استفاده کنید. همچنین اگر مشترک طرح‌ حمایتی نیز نباشید هم می‌توانید با استفاده از پرداخت الکترونیکی مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین را به صورت موردی دریافت کنید.
آری، بر اساس عرف تعرفه وکالت و نوع پرونده امکان تقسیط تعرفه وجود دارد.
بر اساس سطح استفاده و مقدار استفاده از اعتبار هر طرح توسط اشخاص، بعد از یک یا چند سال با توجه به موارد ذکر شده و استفاده از فرمولی خاص تخفیفاتی در نظر گرفته می‌شود که به صورت خودکار در هنگام تمدید اشتراک برای افراد منظور می‌شود.
اشتراک در طرح‌های ویژه به سه صورت است:
  • استفاده از اینترنت و ثبت‌نام و اشتراک در طرح دلخواه.
  • مراجعه حضوری به شرکت و درخواست اشتراک در طرح دلخواه و استفاده از مشاوره مناسب جهت انتخاب طرح مناسب.
  • مراجعه مشاوران و نماینده موسسه به شرکت یا موسسه شما و اشتراک در طرح دلخواه.
آری، مشاوره مالیاتی و همچنین خدمات مالیاتی و مالی نیز تحت پوشش طرح‌های مذکور می‌باشند، با این حال طرح‌های ویژه‌ی دیگری نیز برای پوشش دادن نیاز‌های امور مالی و مالیاتی به طور جداگانه در نظر گرفته شده است.
مشاوره مالیاتی نیز همانند مشاوره حقوقی به سه صورت انجام می‌شود.
  • مشاوره مالیاتی از طریق تماس تلفنی به صورت مشاوره مالیاتی تلفنی.
  • مشاوره مالیاتی آنلاین به صورت اینترنتی و از طریق بخش مشاوره که در آن هم مشاوره‌های مالیاتی انجام می‌شود هم مشاوره‌های حقوقی که مشاوره‌های مذکور به صورت تخصصی و با مشاوران مجرب انجام می‌گیرد.
  • مشاوره مالیاتی حضوری نیز در موسسه ارائه می‌شود که ابتدا با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. با این حال مشاوره‌های مالیاتی و حقوقی برای اشخاص مشترک در طرح‌های مالیاتی و حقوقی بر اساس نوع طرح در محل شرکت نیز ارائه می‌شود و همچنین اشخاص مشترک در طرح می‌توانند بر اساس اعتبار مشاوره حقوقی و مالیاتی دریافت کنند.
آری، وکلا و کارشناسان عالی مالیاتی، با بررسی دفاتر و صورت‌های مالی و سایر اسناد، قرارداد کلی با عنوان مدیریت امور مالی و مالیاتی با شرکت منعقد می‌نماید، که تمام امور مالیاتی و همچنین مشاوره مالیاتی و تنظیم دفاتر، اظهارنامه مالیاتی و سایر امور مالیاتی را شامل می‌شود.
طرح‌های حمایتی طرح‌های موسسه حقوقی دادگان برای حمایت از اشخاص حقیقی و حقوقی در جهت کاهش هزینه خدمات حقوقی در نظر گرفته شده است، با این حال طرح مدیریت پیمانی شرکت‌ها و موسسات خصوصی و دولتی تنها برای موسسات سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و خصوصی است (اشخاص حقوقی). با استفاده از مدیریت پیمانی تمامی امور حقوقی آن شرکت یا سازمان بر عهده موسسه حقوقی دادگان خواهد بود و بر اساس قرارداد منعقده خدمات ارائه می‌شود. برای مطالعه بیشتر به بخش مدیریت پیمانی مراجعه کنید.
آری، موسسه حقوقی دادگان برای افرادی که می‌خواهند در کشور سرمایه‌گذاری کنند نیز طرح‌ها و خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته است.
آری، موسسه حقوقی دادگان در زمینه امور مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور نیز می‌تواند به اشخاصی که قصد مهاجرت یا تحصیل در کشور‌های خارجی را دارند نیز مشاوره و خدمات امور حقوقی و مهاجرتی ارائه دهد. همچنین این اشخاص می‌توانند با اشتراک در طرح از تخفیفات مناسب نیز برخوردار شوند.
تعرفه‌های مشاوره و خدمات امور مهاجرت طبق تعرفه مشخص شده در سایت بوده و بر اساس نوع کیس متفاوت می‌باشد. با این حال افرادی که در طرح‌های ویژه حمایتی موسسه ثبت‌نام کرده باشند و مشترک طرح‌ها باشند از تخفیف‌ها و مشاوره‌های مناسب برخوردار خواهند شد.
آری موسسه حقوقی دادگان برای اشخاصی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند مشاوره‌های روانشناسی و حقوقی برگزار می‌کند تا ایشان با دیدی باز برای تحصیل در خارج از کشور اقدام کنند. این موضوع برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور دارندنیز صادق است و برای این عزیزان نیز مشاوره‌های مختلف در نظر گرفته می‌شود.
موسسه حقوقی دادگان دارای هفت کارگروه تخصصی است که هر یک به طور تخصصی مشاوره و مسائل حقوقی، مالیتی، مهاجرتی و ... را به صورت تخصصی بررسی می‌کنند. همچنین موسسه حقوقی دادگان با بهره‌گیری از تیم وکلا و مشاوران با تجربه از خرد جمعی برای پیشبرد پرونده‌های حقوقی استفاده می‌کند.