امور خانواده

حقوق خانواده یكی از مهمترین و جالب ترین بخش های حقوق مدنی است كه جنبه حقوقی صرف ندارد بلكه آمیخته با مسائل اجتماعی و اخلاقی و مذهبی است و بیشتر قواعد آن مربوط به نظم عمومی و اخلاق حسنه است .لذا ضرورت دارد مواردی در خصوص تشكیل خانواده و روابط حقوقی بین زن و مرد بررسی شود.

کارگروه‌های تخصصی

موسسه حقوقی دادگان با بهره‌گیری از کارگروه‌های تخصصی حقوقی، کیفری ، امور تجارت بین‌الملل، کیفری و مهاجرت، خدمات حقوقی متنوعی را ارائه می‌دهد.

مشاوره حقوقی

موسسه حقوقی دادگان با برخورداری از کارشناسان و کلای توانا، خدمات و مشاوره حقوقی رایگان خود را به موکلین ارائه می‌کند. این خدمات به سه صورت حضوری، آنلاین و تلفنی قابل انجام است و بعد از اشتراک در طرح‌های حمایتی ویژه نیز شامل تخفیفات ویژه موسسه قرار دارد.

دعاوی خانواده

دپارتمان خانواده گروه وکلای دادگان، تجریه های خود را در خصوص طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، مهریه، نفقه، اعسار از پرداخت مهریه و دیگر امور خانواده در قالب مشاوره حقوقی، دانش حقوقی منتشر کرده است. ما راه حل های گوناگونی برای مشکلات پیدا کرده ایم. آنها را به شما نیز خواهیم گفت.

امور خانواده ، موسسه و مشاوره حقوقی دادگان


مشاوره حقوقی خانواده | مطالبه مهریه

وکیل دادگستری | مشاوره حقوقی خانواده | مطالبه مهریه مهریه به مالی گفته می‌شود که مرد در هنگام وقوع عقد نكاح به زوجه خود می‌پردازد یا مکلف به پرداخت آن می‌شود. ممكن است در این زمینه بین زوجین اختلافاتی راجع به پرداخت مهریه ایجاد شود كه لازم است زوجین با دریافت مشاوره حقوقی در این زمینه آگاهی های لازم را كسب نمایند.

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی دعاوی خانوادگی ( طلاق ) طلاق به معنی پایان قانونی ازدواج و جدا شدن زوجین از همدیگر می باشد. طلاق به طور معمول زمانی اتفاق می‌افتد كه بین زوجین ناسازگاری و تنش وجود دارد ، و استحکام رابطه زناشویی از بین می ‌رود.

وكالت زوجه در طلاق

وكالت زوجه در طلاق وکالت زوجه در طلاق يكي از موضوعات مهم می باشد كه در فقه اسلامي و حقوق مدني مورد بررسي قرار گرفته.که این وکالت ممکن است،ضمن عقد نكاح يا عقد لازم ديگری يا به اینکه به صورت قراردادي مستقل باشد که زوج به زوجه وكالت می دهد كه از طرف او خود را مطلقه نماید.

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

در طلاق توافقی زوج و زوجه پس از اینکه به نتیجه برسند نمی توانند زندگی را با یکدیکر ادامه دهند و ادامه ی آن را به صلاح ندانند (البته بهتر است که به مشاوران خانواده و مشاوران حقوقی مراجعه شود تا تصمیمی بهتر برای زندگی آتی گرفته شود) با تنظیم دادخواستی مشترک، با قید عبارت «طلاق توافقی » در ستون تعیین خواسته از دادگاه محترم درخواست صدور گواهی عدم امکان سازش به صورت توافقی نمایند.

مشاوره حقوقی خانواده، طلاق و متارکه

مشاوره حقوقی دادگان یکی از مهم‌ ترین بخش‌های حقوق مدني در ایران ( مهم‌ترین رشته حقوق خصوصي ) حقوق خانواده مي باشد ، که ممکن است دعاوی در این زمینه شکل گیرد از جمله اثبات نسب ، نفی نسب ،ثبت واقعه ازدواج ، طلاق توافقی ، گواهی عدم امکان سازش ، تقاضای تنفیذ طلاق ، فسخ نکاح ، اثبات زوجیت ، اذن در ازدواج ، تجویز ازدواج مجدد ، استرداد جهیزیه ، اعسار ، اعلام تمکین مطالبه مهریه و ...

آیا نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟

موسسه حقوقی دادگان

مشاوره حقوقی اینترنتی

آنلاین - رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی

ویژه

مشاوره حقوقی حضوری

در دفتر موسسه حقوقی دادگان
  • مرکز مشاوره حقوقی
  • ساعات رجوع ساعات ۹ الی ۱۹ با تعیین وقت قبلی
  • توسط وکلای باسابقه و قضات بازنشسته دادگستری
  • داری کادر مجرب گروه وکلا و مشاورین
  • مشاوره حقوقی حضوری