مشاوره حقوقی و وکیل امور کیفری

مشاوره حقوقی و وکیل امور کیفری

ارائه خدمات حقوقی به صورت تخصصی در کارگروه مخصوص به خود.

امور کیفری

مشاوره حقوقی و قبول وکالت توسط وکیل پایه یک دادگستری در خصوص کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، قتل، ضرب و جرح، رابطه نامشروع، توهین، تهدید به قتل، شهادت دروغ، افترا و دیگر دعاوی کیفری جزایی می باشد.


امور کیفری ، وکیل تهران

موسسه و مشاوره حقوقی دادگان


مشاوره کیفری و حقوقی | جرم قتل

جرم قتل مسائلی كه ممكن است در این باب مورد دعوی واقع شود و تأثیر بسزایی بر نتیجه دعوی و حكم قاضی و حیات افراد داشته باشد ، ایجاب می كند افراد در این دعاوی با مشاوره کیفری از وکیل پایه یک دادگستری و مشاور جزایی مجرب و متخصص در این امر بتوانند نتیجه ی مطلوبی كه محق آنهاست را كسب نمایند .

مشاوره حقوقی در دعاوی و جرایم روابط نامشروع

مشاوره حقوقی در دعاوی و جرایم روابط نامشروع شرع و قانون محدودیت هایی را در روابط دختران و پسران قرار داده است كه لازم می باشد افراد آن را رعایت نمایند . در این راستا گروه مشاوره حقوقی دادگان با دارا بودن مشاوران مجرب و تیم مجرب وکیل پایه یک دادگستری خدمات حقوقی و كیفری خود را در خصوص جرایم و دعاوی راجع به روابط نامشروع ارائه می نماید .

مشاوره حقوقی و کیفری دعاوی و جرایم سرقت

مشاوره حقوقی و کیفری دعاوی و جرایم سرقت قانون گذار بر خلاف جرم کلاهبرداری و خیانت در امانت جرم سرقت را به طور صريح تعریف نموده است. در قانون مجازات اسلامی در تعریف جرم سرقت بیان شده است « سرقت عبارت مي باشد از ربودن مال دیگری به طور پنهانی »

مشاوره حقوقی و كيفري در دعاوي خيانت در امانت

از جرايمي كه گروه مشاوره حقوقی دادگان به ارائه ي مشاوره مي پردازد جرم خيانت در امانت مي باشد كه دادگان با دارا بودن مشاور حقوقی و كيفري و دپارتمان گروه وکیل پایه یک دادگستری مجرب و با سابقه موفق در زمینه امور کیفری ارائه خدمت مي نمايد .

مشاوره حقوقی و کیفری در زمینه ی جرایم

مرکز تخصصی مشاوره حقوقی در زمینه ی سرقت ، خیانت در امانت ، جعل و استفاده از سند مجعول ، ارتشاء ، اختلاس ، کلاهبرداری ، فروش مال غیر ، صدور چك بلامحل ، معامله به قصد فرار از دین ، تصرف عدوانی ، آدم ربایی ، اسید پاشی ، توهین و افتراء ، گواهی خلاف واقع ، مشروبات الكلی ، حدود ( قذف و زنا و لواط و تفخیذ و.. ، رابطه نامشروع و اعمال منافي عفت ، مزاحمت تلفنی ، جرایم علیه امنیت .... ، اخلال در نظام اقتصادی كشور

مشاوره کیفری و حقوقی آدم ربایی

قبول و ارائه مشاوره حقوقی و کیفری ، در خصوص جرايم ، از جمله قتل و مباحث مرتبط با آن ارائه می نماید . آدم ربایی به انتقال یك شخص بدون رضایت او از محلی به محل دیگر با تهدید ، زور یا فریفتن گفته می ‌شود.

مشاوره حقوقی و کیفری جعل و کلاهبرداری

وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و كيفری خدمات كيفري و حقوقی در قالب ارائه مشاوره حقوقی و كيفري ، در خصوص جرايم ، از جمله جعل و کلاهبرداری ارائه می كند .

مشاوره حقوقی و کیفری جرایم پزشکی

مشاور کیفری و حقوقی مجرب خدمات خود را در قالب ارائه مشاوره کیفری و حقوقی ، در خصوص جرایم ، از جمله جرایم پزشکی به ارائه می نماید :

مشاوره حقوقی دادگان| مصادیق جرم توهین و افترا

مشاور حقوقی و وکلای متخصص و با تجربه خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی، در خصوص جرايم ، به شرح ذیل ارائه می نماید:

مشاور حقوقی امور کیفری | جرم تهدید

مشاوره حقوقی دادگان با بهره گیری از مشاور حقوقی متخصص و کارگروه تخصصی کیفری متشکل از وکیل پایه یک دادگستری مجرب ارائه می نماید.

آیا نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟

موسسه حقوقی دادگان

مشاوره حقوقی اینترنتی

آنلاین - رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی

ویژه

مشاوره حقوقی حضوری

در دفتر موسسه حقوقی دادگان
  • مرکز مشاوره حقوقی
  • ساعات رجوع ساعات ۹ الی ۱۹ با تعیین وقت قبلی
  • توسط وکلای باسابقه و قضات بازنشسته دادگستری
  • داری کادر مجرب گروه وکلا و مشاورین
  • مشاوره حقوقی حضوری