مشاور حقوقی امور کیفری | جرم تهدید

مشاوره حقوقی دادگان با بهره گیری از مشاور حقوقی متخصص و کارگروه تخصصی کیفری متشکل از وکیل پایه یک دادگستری مجرب ارائه می نماید.

مشاوره حقوقی دادگان| مصادیق جرم توهین و افترا

مشاور حقوقی و وکلای متخصص و با تجربه خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی، در خصوص جرايم ، به شرح ذیل ارائه می نماید:

مشاوره حقوقی و کیفری جرایم پزشکی

مشاور کیفری و حقوقی مجرب خدمات خود را در قالب ارائه مشاوره کیفری و حقوقی ، در خصوص جرایم ، از جمله جرایم پزشکی به ارائه می نماید :

مشاوره حقوقی و کیفری جعل و کلاهبرداری

وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و كيفری خدمات كيفري و حقوقی در قالب ارائه مشاوره حقوقی و كيفري ، در خصوص جرايم ، از جمله جعل و کلاهبرداری ارائه می كند .

مشاوره کیفری و حقوقی آدم ربایی

قبول و ارائه مشاوره حقوقی و کیفری ، در خصوص جرايم ، از جمله قتل و مباحث مرتبط با آن ارائه می نماید . آدم ربایی به انتقال یك شخص بدون رضایت او از محلی به محل دیگر با تهدید ، زور یا فریفتن گفته می ‌شود.

مشاوره حقوقی و کیفری در زمینه ی جرایم

مرکز تخصصی مشاوره حقوقی در زمینه ی سرقت ، خیانت در امانت ، جعل و استفاده از سند مجعول ، ارتشاء ، اختلاس ، کلاهبرداری ، فروش مال غیر ، صدور چك بلامحل ، معامله به قصد فرار از دین ، تصرف عدوانی ، آدم ربایی ، اسید پاشی ، توهین و افتراء ، گواهی خلاف واقع ، مشروبات الكلی ، حدود ( قذف و زنا و لواط و تفخیذ و.. ، رابطه نامشروع و اعمال منافي عفت ، مزاحمت تلفنی ، جرایم علیه امنیت .... ، اخلال در نظام اقتصادی كشور

مشاوره حقوقی و كيفري در دعاوي خيانت در امانت

از جرايمي كه گروه مشاوره حقوقی دادگان به ارائه ي مشاوره مي پردازد جرم خيانت در امانت مي باشد كه دادگان با دارا بودن مشاور حقوقی و كيفري و دپارتمان گروه وکیل پایه یک دادگستری مجرب و با سابقه موفق در زمینه امور کیفری ارائه خدمت مي نمايد .

مشاوره حقوقی و کیفری دعاوی و جرایم سرقت

مشاوره حقوقی و کیفری دعاوی و جرایم سرقت قانون گذار بر خلاف جرم کلاهبرداری و خیانت در امانت جرم سرقت را به طور صريح تعریف نموده است. در قانون مجازات اسلامی در تعریف جرم سرقت بیان شده است « سرقت عبارت مي باشد از ربودن مال دیگری به طور پنهانی »