وکیل پایه یک دادگستری

بعد از تایید توانایی وکیل پایه یک دادگستری ، نوبت به انعقاد قرارداد با وی می رسد؛ به طور معمول میزان حق الوکاله یا هزینه وکالت که به وکیل داده می شود، مهم ترین قسمت قرارداد وکالت خواهد بود. البته تحوه تعیین آن هم از اهمیت زیادی برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد. برابر آیین نامه تعرفه حق الوکاله مصوب در سال 1385، آنچه که در این خصوص ملاک عمل خواهد بود توافقی است که بین وکیل و موکل صورت می گیرد. به این ترتیب، این توافق می تواند بیشتر، کمتر یا برابر تعرفه ای باشد که در این آیین نامه پیش بینی شده است.

مشاوره حقوقی خانواده، طلاق و متارکه

مشاوره حقوقی دادگان یکی از مهم‌ ترین بخش‌های حقوق مدني در ایران ( مهم‌ترین رشته حقوق خصوصي ) حقوق خانواده مي باشد ، که ممکن است دعاوی در این زمینه شکل گیرد از جمله اثبات نسب ، نفی نسب ،ثبت واقعه ازدواج ، طلاق توافقی ، گواهی عدم امکان سازش ، تقاضای تنفیذ طلاق ، فسخ نکاح ، اثبات زوجیت ، اذن در ازدواج ، تجویز ازدواج مجدد ، استرداد جهیزیه ، اعسار ، اعلام تمکین مطالبه مهریه و ...

مشاوره حقوقی امور قراردادها

مشاوره حقوقی در تنظیم ، تفسیر و پشتیبانی انعقاد کلیه قراردادها توسط تیم وکیل دادگستری مجرب در مذاکرات قراردادی و انعقاد قرارداد پشتيبانی اجرای قراردادهاي مستمر مشاوره حقوقی و همچنين طرح و دفاع از كليه دعاوي راجع به قراردادهاي مربوط به مشارکت مدنی يا هر نوع قرارداد حاوی تعهد تفسير و توصيف قراردادها و قبول و اجراي داوری در قراردادها داخلی و بین الملل و انعقاد كليه قراردادهاي عمومي و خصوصي ، و قرارداد های بین المللی

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

در طلاق توافقی زوج و زوجه پس از اینکه به نتیجه برسند نمی توانند زندگی را با یکدیکر ادامه دهند و ادامه ی آن را به صلاح ندانند (البته بهتر است که به مشاوران خانواده و مشاوران حقوقی مراجعه شود تا تصمیمی بهتر برای زندگی آتی گرفته شود) با تنظیم دادخواستی مشترک، با قید عبارت «طلاق توافقی » در ستون تعیین خواسته از دادگاه محترم درخواست صدور گواهی عدم امکان سازش به صورت توافقی نمایند.

مشاور حقوقی امور کیفری | جرم تهدید

مشاوره حقوقی دادگان با بهره گیری از مشاور حقوقی متخصص و کارگروه تخصصی کیفری متشکل از وکیل پایه یک دادگستری مجرب ارائه می نماید.

مشاوره حقوقی دادگان| مصادیق جرم توهین و افترا

مشاور حقوقی و وکلای متخصص و با تجربه خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی، در خصوص جرايم ، به شرح ذیل ارائه می نماید:

مشاوره حقوقی و کیفری جرایم پزشکی

مشاور کیفری و حقوقی مجرب خدمات خود را در قالب ارائه مشاوره کیفری و حقوقی ، در خصوص جرایم ، از جمله جرایم پزشکی به ارائه می نماید :